Propozycje scen

System sceniczny INTELLISTAGE jest bardzo elastyczny i gwarantuje wszechstronne wykorzystanie. Możesz zastosować proponowany system w szkołach, hotelach, kościołach, podczas eventów, konferencji i pokazów mody, w sklepach i podczas zawodów sportowych.
Zobacz DEDYKOWANE ZESTAWY

Popularne sceny

Oferujemy wiele zestawów w różnych kombinacjach, przy użyciu platform o różnych rozmiarach. Oto przykłady rozwiązań, cieszących się największym zainteresowaniem w Polsce.

SCENA 8m2 - 4m X 2m (4 PLATFORMY O WYMIARZE 2m X 1m)
SCENA 12m2 - 4m X 3m (12 PLATFORM O WYMIARZE 1m X 1m)
SCENA 16m2 - 4m X 4m (16 PLATFORM O WYMIARZE 1m X 1m)
SCENA 20m2 - 5m X 4m (20 PLATFORM O WYMIARZE 1m X 1m lub 10 PLATFORM O WYMIARZE 2m X 1m)
Możliwe konfiguracje
Z INTELLISTAGE masz wybór różnych platform i wsporników oraz ustawienia ich w różnych konfiguracjach.
Zakupiony zestaw możesz ustawiać w różny sposób w zależności od okoliczności.
Propozycje wykorzystania

Proponowany system sceniczny może być wszechstronnie wykorzystywany przez różne podmioty oto kilka z nich!

INTELLISTAGE SYSTEM jest uniwersalnym i mobilnym rozwiązaniem. Można go wykorzystać w szkołach, hotelach, organizacjach rządowych, podczas eventów korporacyjnych, konferencji i wydarzeń sportowych, na pokazach mody i w sklepach. Z INTELLISTAGE możliwości są nieskończone…

INTELLISTAGE SYSTEM doskonale sprawdza się podczas występów zespołów, muzyków, DJ, którzy potrzebują sceny doskonałej jakości, ale lekkiej, wytrzymałej i łatwej w transporcie.

Wiele spotkań biznesowych, korporacyjnych eventów wymaga podestów w różnych miejscach.

INTELLISTAGE SYSTEM jest szybki w montażu i wymaga niewiele miejsca przy przechowywaniu go między spotkaniami.

Wydarzenia sportowe to medale, a zatem konieczność zorganizowania podium dla szczęśliwych zwycięzców. Z INTELLISTAGE SYSTEM łatwo zorganizujesz stopnie dla zawodników pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca (podium o wysokościach 20, 40, 60 cm).

Szkoły i Uniwersytety mogą wykorzystywać INTELLISTAGE SYSTEM bez końca przez cały rok na auli podczas zebrań, apeli, inauguracji itp., podczas przedstawień, prezentacji, konkursów, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych czy naukowych. Jeden komplet INTELLISTAGE SYSTEM zaprojektowany dla danej placówki może być wykorzystywany w całej szkole, w różnych salach, na różnych wydziałach. To doskonała inwestycja dla Szkoły!

W kościołach czy innych miejscach wystąpień chóru bardzo przydatna jest scena z kilkoma rzędami, kondygnacjami. INTELLISTAGE SYSTEM jest szczególnie odpowiednie dla takich rozwiązań ze względu na różne wysokości i konfiguracje platform.

Każdy projektant zarówno na pokazie jak i w sklepie chce wyeksponować swoje modelki i piękne projekty. Z INTELLISTAGE SYSTEM może dowolnie dopasowywać scenę do kolekcji. Każdy sklep potrzebuje takiej wystawy!

INTELLISTAGE SYSTEM jest modułowy, dzięki czemu dopasujemy go do indywidualnych potrzeb każdej instytucji, Klienta indywidualnego.

Twój zestaw

Kliknij i zaprojektuj sam swoją scenę lub napisz do nas a my przygotujemy indywidualny projekt!

Kreator przygotowany jest w języku polskim. Wybierz kształt, wielkość, wysokość oraz wykończenie następnie dodaj schody i wybrane akcesoria. Otrzymasz gotowy projekt. Pobierz plik pdf i wyślij do nas – wycenę i szczegóły realizacji otrzymasz w ciągu 24h!

Nasze sceny znalazły zastosowanie w szkołach, hotelach, organizacjach rządowych, podczas eventów firmowych, pokazów mody czy wydarzeń sportowych, a także w galeriach handlowych. Możliwości wykorzystania naszych scen jest nieskończenie wiele.

Kliknij poniżej, aby rozpocząć projektowanie własnej sceny: